O nás

Naša firma je na slovenskom trhu už od roku 1998, máme bohaté skúsenosti s výrobou sviec na rôzne príležitosti… Vyrábame z kvalitného parafínu a zdravotne nezávadných komponentov. Každá jedna svieca je originál, ktorý nie je možné nahradiť, je to všetko ručná výroba. Zamestnávame vysoko-kvalifikované pracovníčky. Vždy sa riadime mottom :”Náš zákazník, náš pán.” Sviece je možné po dohode zaslať kuriérom, či dobierkou, je možný aj osobný odber na prevádzke. Dodávame naše výrobky do mnohých veľkoobchodov na Slovensku i v Čechách.

Naše ciele

Chceme stále ponúkať slovenskú kvalitu za rozumné ceny. Snažíme sa držať tempo s dnešným trendom a neustále dotvárame naše portfólio o nové modely a motívy. Inovácia obchodných praktík o online predaj produktov nielen prostredníctvom nášho e-shopu ale aj prostredníctvom iných internetových obchodov sa snažíme dostať čo najbližšie ku konečnému spotrebiteľovi. So svojim empatickým prístupom vychádzame vždy v ústrety a kladieme dôraz na korektné vzťahy s našimi odberateľmi a zákazníkmi.

Naša výroba

Za všetkým tým výnimočným sa skrýva to najprirodzenejšie, to čo nenahradí žiaden stroj či PC program. Je to ručná práca ktorá našu spoločnosť radí medzi popredných dodávateľov dekoratívnych sviečok na Slovenskom trhu. Neustále hľadáme nové talentované pracovníčky s umeleckým cítením ktoré by radi zaučíme a prímene do nášho kolektívu. Našimi dlhoročnými obchodnými partnermi sú veľkoobchody a kamenné predajne po celom Slovensku a Českej Republike.


0

Žiadne produkty

Bude určené Doručenie
0,00 € Spolu

Pokladňa